Hari Nef ve Parker Posey: “İnsanlığın Arkasını Gördüğü” İki “O” Kız

MoonMan

Member
The Seagull/Woodstock, NY’den önce birbiriniz hakkında ne biliyordunuz?

PARKER POSEY
Hari Nef – oh, “Transparent” filmindeydi. Tam olarak nasıl bir performans olduğunu ve bir sahneyi ne kadar aydınlattığını hatırladım. Odanın sıcaklığını değiştirdi. Pek çok şeyle anlaşamıyorum. Çok fazla sosyal medyam yok – Bir süre önce Instagram şifremi unuttum ve birkaç kez hatırladığımı sandığım şifreyle giriş yapmayı denedim. Ama tabii ki yanlış şifreydi.

HARI NEF İşiniz hakkında çok şey biliyordum. “Parti Kızı” favorim ama seni “Arama Partisi”nde de gördüm, tüm dizi. Bir arkadaşım senin muhtemelen The House of Yes’te gördüğü en iyi ekran performanslarından biri olduğunu söyledi. Ve oynamıyor.

Posey İlk okuma için tanıştığımızda Thomas, “Size şunu söylemeliyim ki, ‘Evet Evi’ benim ve yazılarım için büyük bir ilham kaynağı oldu.” [script] Wendy MacLeod’un Yale teziydi. Oyun yazmanın bu kadar yıkıcı olabileceğini bilmiyordum.

NEF Senden ve çalışmalarından her zaman çok etkilenmişimdir çünkü sen göz alıcı, dramatik, havalı, ayırt edici ve tavizsizdin, ama bariz veya geleneksel bir şekilde değil. Güzel ve yeteneklisin, bu bariz ve geleneksel ama sen her zaman kendi bildiğin gibi yaptın. Bırakın aktris olmayı, bir aktör olarak kariyer yapmak istiyorsam, geleneksel olmayan şeyler yapmam gerektiğini biliyordum. Tam olarak benim gibi kimse yoktu, bu yüzden senin çalışmalarına baktım ve Tilda’ya baktım. [Swinton] ve Chloe [Sevigny].

Posey Şanslıydım çünkü kültürün bir noktasında Off Broadway’i yapabilir ve ayda 700 dolarlık dairenizi karşılayabilirdiniz. Ve bağımsız filmler yapabilirsiniz: “Sadece 22 gün, evet bunu yapacağım.” Bir tür punk rock ya da bir grupta olmak gibiydi. Herkes birlikte takıldı ve çok organikti. O kadar uzun sürmeyen küçük bir zaman dilimiydi.

NEF Tüm sonbahar ve kışımı Off-Broadway şovları yaparak geçirebildim çünkü ondan önce moda haftasında bulundum ve bu teşhir, beraberinde başka fırsatları da getiriyor. Bir akşam yemeğine gidersen ve orada bir kıyafetle fotoğraflanırsan, bu iki parça birlikte kazanacağımın üç, dört, beş katını alabilirsin. Beğendiğim filmlerin resimlerini sadece ilham verici ve güzel bulduğum için Instagram’a koymuyorum – koyuyorum – ama “Böyle filmlerde oynamak istiyorum” diyorum.

Posey Her iki dünyanın en iyisine sahipsiniz çünkü çevrimiçi olmak ve sosyal medyada var olmak kendi derginiz gibidir. Ders çalışmam gerek. Ama bu sefer farklı bir zaman; Artık sizin neslinizin zamanı.