Laura Benanti, düşük yapmasına rağmen konser vermeyi anlatıyor

MoonMan

Member
Tony Ödüllü tiyatro ve sinema oyuncusu Laura Benanti, düşük yapmak üzere olmasına rağmen bir yolcu gemisinde yaklaşık 2 bin kişinin önünde performans sergilediğini Instagram’da paylaştığı bir gönderide yazdı.

Çarşamba günü Post’ta “İlk mağlubiyetimiz, hatta ikinci mağlubiyetimiz olsaydı, muhtemelen devam edemezdim” diye yazdı. “Ama ne yazık ki hamileliği kaybetmenin acısına ve boşluğuna yabancı değilim. Daha önce kocamla el ele yürüdüğüm bir yol.”

1990’ların sonlarından beri Broadway’de performans sergileyen ve Gypsy’deki başrolü için Tony kazanan Benanti, Bermuda’dan New York’a dönen bir Broadway gemisindeydi ve burada yer aldığı müzikallerden şarkılar seslendirmeyi planlıyordu. Müzik, O Beni Seviyor ve Güzel Leydim. Pazar günü düşük yaptığını fark etti, ancak ertesi gün sahneye çıkmaya karar verdi.

Benanti’nin eşi Patrick Brown’dan iki çocuğu var.

Gönderide, “Kocam ve benim kalbimiz kırıldı, ancak daha önce pek çok kişinin yaptığı gibi bunu birlikte atlatacağız” diye yazdı. Tüm bunları sempati veya dikkat çekmek için paylaşmıyorum, ancak bu şekilde acı çeken ve çekecek olan birçok kişiye ve aileye bu tür kayıplarda utanılacak bir şey olmadığını hatırlatmak için paylaşıyorum.”