Alicia Keys'in Broadway'deki Hell's Kitchen filminde Tony adayı başrol

MoonMan

Member
“Hell's Kitchen” ekim ayından ocak ayına kadar izleyicilere gösterildi; biletleri tükendi ve iyi karşılandı. Moon şimdi Broadway anının tadını çıkarıyor.

“Biliyorsunuz, stresten kendimi kaybedeceğimden korkuyordum ve yalan söylemeyeceğim; benim de anlarım oldu” dedi. “Mühendislik sırasında her şeyin bir anda beni vurduğu büyük bir çöküntü yaşadım ve 'Teenage Love Affair' sırasında yere yığıldım, sahneden kaçtım, soyunma odama geldim, insanlar benim için dua ediyordu ve ben bu durumu atlattım.”

Ama çoğunlukla iyidir. “Bunun gibi anlar yaşadım ama genel olarak bu hayatımda yaşadığım en sağlıklı anlardı” dedi. “Uzun zamandır ilk kez burada olmayı seviyorum.”

Çok fazla destek alıyor. Keys, Moon'u menti, küçük kız kardeş ve arkadaştan oluşan bir kombinasyon olarak tanımlıyor ve ona dilediği tavsiyeleri vermeye çalışıyor. Daha yaşlı oyuncular ses sağlığı ve dayanıklılığı hakkında ipuçları paylaşıyor. Moon'un, annesini oynayan ve müdahaleci olmadan nasıl en iyi şekilde yardımcı olabileceği konusunda çok düşünen Bean ile özellikle yakın bir ilişkisi var. Bean, “Anne-kız eşyalarımızı kendimiz getiriyoruz” dedi. “Çorbanın içinde pek çok şey var ve ona lezzet veren de bu.”

Moon, oyuncu arkadaşlarının yardımıyla bir haftalık sekiz gösterinin zorluklarıyla başa çıkmayı öğrenir. “Evde kedim ve köpeğimle kalıyorum, çay içiyorum, Netflix izliyorum ve elektronik sigara kullanıyorum [my vocal cords]“ dedi. “İçmiyorum. Sigara içmiyorum. Sokaklardan uzak durmaya çalışıyorum.”

Ancak hayatının bazı yönleri hızla değişiyor: “Hell's Kitchen”, 13 Tony adaylığıyla en iyi müzikal dalında en iyi yarışmacılardan biri ve artık onun “parlak” dediği pek çok şey var. Mart ayında, ilk gece talk show'unu Jimmy Fallon Başrollü The Tonight Show'da yaptı. Geçen ay Michelle Obama ve Oprah Winfrey programın açılış izleyicileri arasındaydı. Pazartesi gecesi ise Collina Strada'nın giydirdiği Met Gala'ya konuk oldu.