Arslan, 183 oy farkla tekrar başkan

Adanali

Active member
Arslan, 183 oy farkla tekrar başkan
Nazilli’de Lokantacılar ve Kasaplar Odası’nda yaşanan seçim heyecanı Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Divan Başkanlığı’na Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan seçildi. Divanın oluşturulmasının ardından yönetim ve denetim kurulu faaliyet ve mali raporları oylanarak ibra edildi. Dilek ve temenniler bölümünde 2 aday, üyelere seslenerek yönetim kurullarını tanıttı. 3’E KATLADIMevcut Başkan Mamut Arslan beyaz, başkan adayı Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal ise kırmızı listeyle yarıştı. Adayların tanıtılmasının ardından seçime geçildi. Yapılan seçimde mevcut Başkan Mahmut Arslan 252 oy aldı. Birol Şenkal ise 69’da kaldı. 2 oy geçersiz sayıldı. BAZILARINA DERS OLMŞTUR3’ncü dönemi için üyelerinden yetki alan mevcut Başkan Mahmut Arslan, seçimin ardından yaptığı konuşmada, “Güzel bir seçim yaşadık. İyi bir katılım vardı. Üyelerimiz, tercih etti ve doğruyu buldu. Çünkü her meslek grubu kendi dallarından birisi tarafından yönetilmeli. Lokantacılar lokantacıları, kahveciler de kahvecileri. Bu fark çoğu insana gerekli dersi verdiğini düşünüyorum. Üyelerimiz böyle takdir etti. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Arslan’ın yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu; Yönetim Kurulu; İbrahim Arık, Hasan Efe, İbrahim Şen, Tolga Siber, Ali Çantal, Hakan Karagöz. Denetim Kurulu; Mehmet Özkez, Handan Tuğrul, Hayri Yıldır
Alıntıdır