Bir Broadway yıldızı Daniel Radcliffe'in yardımıyla evleniyor

MoonMan

Member
Broadway'de çoğu gösterinin kapalı olması nedeniyle Pazartesi genellikle oyuncuların ve ekibin dinlenme ve enerji toplama günüdür.

Veya Lindsay Michelle Mendez ve John Alex Brinson iseniz, bu evleneceğiniz gündür.

Bayan Mendez şu anda “Merrily We Roll Along” müzikalinde Mary Flynn'i canlandırıyor, dolayısıyla düğün sadece onun programına göre değil aynı zamanda sağdıç ve yüzük taşıyıcısı olan Bayan Mendez'in rol arkadaşları Jonathan Groff ve Daniel Radcliffe'nin programına göre planlandı.

Bayan Mendez ve aynı zamanda bir aktör olan ve J. Alex Brinson adıyla anılan Bay Brinson, ilk kez 2019 yılında CBS'nin yasal prosedürü olan “All Rise” üzerinde çalışırken tanıştılar. Bayan Mendez mahkeme muhabirini, Bay Brinson ise icra memurunu oynadı. Daha ilk bölümde Bay Brinson'ın karakteri dramatik bir sahnede Bayan Mendez'i ve diğer oyuncu arkadaşlarını korumak için ayağa fırladı.

Bayan Mendez, “İlk günden beri kahramanım” dedi. “Hikâye anlatma biçiminde bile.”

Daha fazla Yemin sütununu burada bulabilirsiniz Ve Düğün, ilişki ve boşanma raporumuzu buradan okuyun.

İlk başta ikisi sadece arkadaştı; ikisi de o sırada başka insanlarla evliydi. Üç yıl ve birçok “All Rise” bölümü sonrasında, 2022 baharında, boşanmış olan Bayan Mendez, Bay Brinson'dan onun yanına taşınmasını istediğinde daha fazlası olmaya bir adım daha yaklaştılar… oda arkadaşı.

Önceki evliliğinden şu anda 3 yaşında olan Lucy adında bir kızı olan Bayan Mendez, “Bir otelde yaşıyor ve film çekiyordu ve çamaşırlarını her yere bırakmak zorunda kalıyordu” dedi. “'Biliyorsun evimde bir yaşında bir çocuğum ve açılabilir bir kanepem var' dedim. Bunun kimsenin ilgisini çeker mi bilmiyorum ama bir yere ihtiyacın varsa kalabilirsin.”

Bay Brinson'un teklifi kabul edeceğini düşünmüyordu. Ancak terapistini aradıktan sonra, evet cevabıyla onu şaşırttı.

38 yaşındaki Bay Brinson, “Terapistim 'Eh, bu muhtemelen kötü bir fikir' dedi” dedi. O sırada boşanıyordu. “Ama o, 'İstediğin zaman bir hafta deneyebilirsin, işe yaramazsa otele geri dön' dedi.” Toluca semtindeki iki yatak odalı dairelerinde 41 yaşındaki Bayan Mendez ve Lucy'ye katıldı. Los Angeles'taki göl.

Bir meslektaşını kanepesinde yaşamaya davet etmek bazılarına tuhaf gelse de Bayan Mendez durumu öyle görmüyordu.

“Çok doğal geldi. Ben Meksikalıyım, bizim işimiz bu” dedi. “İnsanları kalmaya davet ediyoruz”

Bayan Mendez, kanepede Lucy'ye bakarken Bay Brinson çok duygulandı. “Yalnızdı ve tüm bunları çekimler sırasında yaptı” dedi. “Çok etkileyiciydi.” Bay Brinson her zaman baba olmayı istediğini söyledi.

Onu etkileyen bir diğer şey de, apartman dairesindeki bir piyanoda gelişigüzel sergilenen Tony Ödülü'ydü. Bayan Mendez, “Carousel” filmiyle 2018'de müzikalde en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandı. Yakın zamanda “Merrily” filmindeki rolüyle aynı kategoride aday gösterildi; Bay Radcliffe aynı zamanda Müzikalde En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi ve Bay Groff da Müzikalde En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi.

İkisi küçük yaşlardan itibaren ortak tutkuları paylaştı. Aynı zamanda müzik yapımcılığı da yapan Bay Brinson, çalışmalarının bir kısmını Mendez Hanım ile paylaştı. Karşılığında ise 2013 yılında çıkardığı caz albümü “This Time”dan parçalar ve “Carousel”den parçalar çaldı.

Bay Brinson, “Sonra sabah programında 'The Wizard and I' şarkısını söylediği 'Wicked' klibini buldum” dedi. (Bayan Mendez daha önce Broadway'de “Wicked”da Elphaba'yı canlandırdı ve 2013'te “Today” programında da onu canlandırdı.) Onu “inanılmaz” buldu.

O yılın Babalar Günü'nde, ilişkilerinin başlamasından yaklaşık iki ay sonra, Bay Brinson, Bayan Mendez'e kız kardeşinin Downey, Kaliforniya'daki evindeki bir partiye eşlik etti. Bayan Mendez, “Ona bir tabak yemek yaptım ve ona bir tabak hazırladığımda çok duygulandı” dedi. “Orada oturdu ve ailemle konuştu ve gerçekten harika vakit geçirdik..”

Eve dönerken Bay Brinson aşık olduğunu fark etti. Gerçeğin arkadaşlıklarını mahvedeceğinden korkuyordu ama yine de riski almaya karar verdi.

Bay Brinson, “'Bir itirafta bulunmam gerektiğini söyledim” dedi. “'Sanırım seni seviyorum ama bu duygular geçebilir.'”

Bayan Mendez gülerek, “O da öyle söyledi” dedi. “Şok oldu” ve son zamanlarda başka insanlarla tekrar çıkma konusunda birbirleriyle dalga geçtiklerini ekledi.

O akşam Studio City'deki bir suşi restoranında akşam yemeği yemeyi planlamışlardı ama önce Bay Brinson'ın açıklamasını tartışmak için biraz zaman ayırmaya karar verdiler.

İkili, duygularını işlemek ve romantik bir ilişkiye başlamanın ne anlama geldiği hakkında konuşmak için mahallelerinde yürüyüşe çıktı. Gelecekle ilgili mali durumlarını ve hedeflerini tartıştılar. Bayan Mendez, Bay Brinson'a kızının onun için en büyük öncelik olduğunu söyledi. Eğer evlenirlerse “demirden bir evlilik” isterdi.

Aynı gecenin ilerleyen saatlerinde ilk öpücüklerini paylaştılar.

Bayan Mendez, “Birbirimizi gerçekten tanıyorduk” dedi. “Doğru hissettim.”

İlişkiyi şovun geri kalan oyuncu kadrosundan bir sır olarak sakladılar ve sahneler arasındaki mesafeyi korumaya çalıştılar. Strateji geri tepti ve çok geçmeden programdaki başka bir aktris olan Tony Ödülü sahibi Ruthie Ann Miles onun blöfünü yaptı.

Gösteri Ağustos 2022'de sona erdikten sonra (son bölüm üç sezonun ardından Kasım 2023'te yayınlandı), Bay Brinson ve Bayan Mendez New York'a gittiler ve burada Bayan Mendez'in bir New York tiyatrosunda “Merrily” üzerinde çalışmaya başlaması planlandı. atölye. Daha önce Playbill Travel ile birlikte Bayan Mendez'in öne çıkan aktrislerden biri olduğu İtalya'ya bir gemi gezisine katılmışlardı.

Bay Brinson, “New York ve tiyatro camiasının onları tekneye nasıl davet ettiğini görebiliyordum” dedi. Hayranlara karşı olan nezaketinden etkilendi. Ayrıca Bayan Mendez'i ilk kez canlı dinlemişti.

“Bu kadardı” dedi. “Bitmişti.”

Bayan Mendez, Norwalk, Kaliforniya'da büyüdü ve Orange County Sanat Lisesi'nde müzikal tiyatro eğitimi aldı. Batı Philadelphia'da büyüyen Bay Brinson, Juilliard Okulu'ndan Güzel Sanatlar Lisansı aldı. Oyunculuğun yanı sıra emlakçılık da yapmaktadır.

Bay Brinson, başlangıçta Bayan Mendez'e Ekim 2022'de New York Tiyatro Atölyesi'nde evlenme teklif edebileceğini düşünüyordu. Fikrini Bayan Mendez'e “dikkatli bir şekilde sunduğunu” söyledi, o da hemen reddetti.

Bayan Mendez, “Hayatımı sık sık toplum içinde paylaştığımı biliyorum, ancak diğer insanlar izlerken böyle bir an yaşamak istemedim” dedi. “Bu anın kendim ve bizim için olmasını istedim.”

Bay Brinson konuşmayı daha açık bir şekilde hatırladı. Bayan Mendez'in “'Eğer bana tiyatroda oyuncularla evlenme teklif edersen seni öldürürüm'' dediğini hatırladı.

Bunun yerine daha özel bir ortamı tercih etti ve soruyu, gösteri başlamadan önce çiftin tatilde olduğu Cabo, Meksika'da sahil kenarında bir akşam yemeği sırasında sordu.

Düğünleri de benzer şekilde özeldi: 22 Nisan'da Central Park'taki Bethesda Terrace'ta 40 misafir katıldı. Bayan Mendez, “Çoğunlukla yerel New York arkadaşları” dedi. Grup daha sonra Manhattan'ın merkezindeki bir restoran olan Lambs Club'da özel bir akşam yemeğiyle kutlama yaptı.

Bayan Mendez, daha önce Evrensel Yaşam Kilisesi tarafından rütbesi verilen aktör Bay Groff ve Bay Radcliffe'nin, Bay Brinson ile olan ilişki yolculuğunda önemli bir rol oynadığını söyledi. “Onlar gerçek hayatta gerçekten çok yakın arkadaşlarımız oldular” dedi. “Jon'un bizimle evlenmesi ve Dan'in de yüzük taşıyıcımız olması uygun geldi.”

Bayan Mendez, Lucy'nin çiçekçi kız olarak görev yaptığını ve “bu işi gerçekten ciddiye aldığını” söyledi. Bay Brinson ve Bayan Mendez, karşılıklı yeminlerinin yanı sıra, yeni yürümeye başlayan çocukla da yemin ettiler ve bir aile olarak yeni hayatlarına başlarken onu dinlemeyi ve sevmeyi taahhüt ettiler.

Yakında büyüyecek bir aile. Bayan Mendez ve Bay Brinson sonbaharda bir bebek bekliyorlar.

Bugün

Ne zaman 22 Nisan 2024

Nerede Central Park'taki Bethesda Terası

Mutlu anılar Çift, Lucy ile sık sık orada vakit geçirdikleri için Central Park'ı seçti.

Bakan birkaç kez Bay Groff, eski “Hamilton” oyuncusu Phillipa Soo ve aktör Steven Pasquale'nin düğünü de dahil olmak üzere başka düğünleri de yönetti.

Bir tiyatro meselesi Şu sıralar Broadway'de “Water for Elephants” filminde rol alan Bayan Mendez'in kardeşi Michael Mendez, tören sırasında Infinity Song'un “Ride or Die” şarkısını seslendirdi. “Kötü” besteci ve söz yazarı Stephen Schwartz ve ilişkilerinden ilk şüphelenen “All Rise” oyuncusu Ruthie Ann Miles da toplantıya katıldı.