Broadway'de Nisan ayı. Bu adam seni bir programda satmak istiyor.

MoonMan

Member
Günaydın Çarşamba. Bugün Broadway'in önde gelen basın yöneticilerinden Rick Miramontez'i baharın neler beklediğine bakıyoruz.

Rick Miramontez bir gece kuşu ve aynı zamanda erken kalkan biri.

Olmalı. 2006 yılında kurduğu tiyatro PR ajansı DKC/O&M'nin başkanı olarak her zaman görev başındadır. Ajansı şu anda Broadway'de “Hadestown” ve “MJ” dahil sekiz gösteriyi temsil ediyor.

Ve Tony Ödülü adaylığı için son başvuru tarihine kadar 12 oyun ve müzikalin sinemalarda olacağı 17-25 Nisan arasındaki dokuz günlük dönem, sinema Super Bowl'a denk geliyor.

Miramontez, Drama Kitapçısı'nın üstündeki Batı 39. Cadde çatı katındaki ofisinden yakın zamanda yaptığı telefon görüşmesinde, “Şu anda kesinlikle haftanın yedi günü” dedi.

Nisan Broadway açılışları için her zaman yoğun bir zamandır. Aralık ayının sonunda vizyona giren Oscar adayları gibi yapımlar da adayların ve seçmenlerin akıllarında kalabilmek için Tony'nin son teslim tarihine mümkün olduğunca yakın bir zamanda başlamak istiyor. Tony adaylıkları 30 Nisan'da açıklanacak ve televizyonda yayınlanan ödül töreni 16 Haziran'da gerçekleşecek.

Ancak Broadway seyircisi hâlâ salgın öncesi seviyelere dönmemiş olsa ve gişe geliri Mart ayı başında 2020'nin aynı dönemine göre yüzde 14 düşmüş olsa da bu bahar özellikle yoğun geçecek gibi görünüyor. Broadway'de 36 gösteri var; yapımcılar ve yatırımcılar da hepsini destekleyecek kadar bilet alıcısı olup olmadığı konusunda endişeli.

Ajansı temsil eden Miramontez, “Geleneksel izleyici kitlesinin bir kısmını kaybettiysek – ki bunun doğru olduğuna inanıyorum – o zaman bunu nerede telafi edebileceğimizi ve yeni bir izleyici kitlesi bulabileceğimizi bulma sorunuyla karşı karşıyayız” dedi. Bu sezon beş yeni gösteri. Bunlar arasında müzikal “Cabaret”in Eddie Redmayne liderliğinde yeniden canlandırılması; Dorothy's Adventures in Oz'un gospel, soul ve R&B versiyonu “The Wiz”; ve Broadway dışı hit “Stereophonic”, müziğin arkasında bir stüdyo albümü kaydeden tartışmalı bir grubu konu alan bir oyun.

Miramontez için tipik bir günün sabah saat 4'te başladığını söyledi. Günün programını oluşturuyor ve evdeki hesabından 20 dakikalık bir taksi yolculuğuna çıkmadan önce dört e-posta hesabını kontrol ediyor (geçtiğimiz hafta içi 425 mesaj alan ana hesabı izlemesine yardımcı olacak iki asistanı var) Aşağı Manhattan'daki ofise.

Orada güne, çoğu 20'li ve 30'lu yaşlarında olan 19 kişilik ekibinin bazı üyeleriyle tanışarak başlıyor. Aynı ajans için çalışıyor olsalar bile, reklamcılar rakip programları temsil ediyor, bu yüzden Tony kampanya stratejilerine dikkat ediyorlar.

Miramontez, “İdeal olarak, her temsilci birkaç gösteriyi yönetiyor – en fazla birkaç tane – çünkü onlar gerçekten günlük ayrıntılardan sorumlular” dedi.

Gösteriler reklamcıların bebekleri haline geldi. Basın bültenleri yazmak, gazetecilere hikayeler sunmak ve basın gecelerini koordine etmek de dahil olmak üzere bir izleyici kitlesi bulmak için stratejiler geliştiriyorlar.

60'lı yaşlarındaki ve kariyerine 1982 yılında Los Angeles'taki Center Theatre Group/Ahmanson Theatre'da basın direktörü olarak başlayan Miramontez, “Onları tok tutmak ama bunaltmamak benim işim” dedi. Daha sonra 2011'den 2014'e kadar Broadway tarihinin en ünlü basın kampanyalarından birine öncülük etti ve aynı zamanda kazalarla dolu müzikal Spider-Man: Turn Off the Dark'ı da temsil etti.

Tüm gösterileri açıldıktan ve adaylar açıklandıktan sonra, bitişe doğru altı haftalık bir yarış var. Ünlü seyircilere kur yapılıyor. Fotoğraf çekimleri bol olacak. Times Meydanı reklam panolarında Redmayne ve bu sezonun en popüler biletlerinden biri olan Stephen Sondheim müzikali “Merrily We Roll Along”un yeniden canlandırılmasının yıldızı Daniel Radcliffe gibi aktörlerin yüzleri yer alacak gibi görünüyor.

Uyku elbette az olacaktır.

Ancak Miramontez, gösterilerinden birinin hala büyük önem taşıyan en iyi müzik ödülünü alması durumunda Tony'nin buna değeceğini söyledi. Ödül, bilet satışlarında artış ve yol turları için geliştirilmiş pazarlama anlamına gelir.

“Açıkçası, gösteri süresince Tony Ödülü'nün prestijinin paha biçilmez olduğunu düşünüyorum” dedi.

Hava durumu

Sıcaklıkların 50'li derecelerde olacağı, çoğunlukla bulutlu bir gün olacak. Geceleri sıcaklık 50°C'nin altına düşer.

ALTERNATİF OTOPARK

23 Nisan'a (Fısıh Bayramı) kadar geçerlidir.

New York'tan son haberler

BÜYÜKŞEHİR günlüğü

İçgüdüsel olarak

Sevgili günlük:

Haziran 2022'de Q'yu Brighton Plajı'na götürdüm. Çocukken gittiğim bir kafeye gidiyordum.

Bir sorun vardı: Adını ya da tam adresini bilmiyordum, sadece bu mahallede bir yerlerde olduğunu ve mavi bir tenteye sahip olduğunu biliyordum.

Kafeyle, büyükannemi Alzheimer hastalığı yüzünden iş göremez hale getirdikten sonra ona bakan kadınla tanıştırdım.

Artık her iki kadın da hayatımdan çıkmıştı ama o gün mavi tenteyi aramak için batıya doğru yürürken yanıma yeni bir kadın katıldı. O zamanlar farkında olmasam da gözümün bebeği oldu.

Trenden inip sokak seviyesine indikten sonra Brighton Beach Bulvarı'na doğru yürümeye başladık.

Uzakta parlak mavi bir nokta gördüm ve ona doğru yürüdük. Kısa süre sonra bir kafenin önünde duruyorduk ve oranın doğru yer olduğunu biliyordum.

Jake Stevenson

Agnes Lee tarafından resimlenmiştir. Gönderimleri buraya gönderin Ve Büyükşehir Günlüğü hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Burada bir araya gelebildiğimiz için mutluyum. Alyson Krueger yarın burada olacak. SB

PS İşte bugünün bir tanesi Mini bulmacalar Ve Heceleme yarışması. Tüm bulmacalarımızı burada bulabilirsiniz.