Kaya’nın ekibi, mavi liste ile seçime girecek

Adanali

Active member
Kaya’nın ekibi, mavi liste ile seçime girecek
Aydın Marangozlar Odası Başkan Adayı Ertan Kaya, genel kurula sayılı günler kala üye ziyaretlerini sıklaştırırken, yönetim kurulu üyeleri ile seçim çalışmaları hakkında istişare toplantıları yapıyor. Seçimle alakalı olarak birçok önemli gelişme ve vaadini dile getiren Başkan Adayı Kaya, “Birlikte daha fazlasını başaracağız” dedi. Seçimi kazanmaları durumunda yönetim kurulu olarak görev yapmaya ve odaya değer katmaya geleceklerini belirten Kaya, “Şimdiden söz veriyoruz; odamız bütçesinden almaya değil, bütçeye katkı yapmaya geliyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlarla istişare eden, odaya siyaset karıştırmayan, siyasi paylaşım ve açıklamalar yapmayan, şeffaf bir oda olacağız. Biz oraya üyelerimize hizmet etmeye geliyoruz, hizmet almak istiyorsanız biz mavi takım olarak buradayız. Sizlerden de bizden yana, hizmetten yana, uzlaşıdan yana, vizyondan yana oyunuzu kullanmanızı bekliyoruz. Yönetim kurulu olarak öncelikli olan odamızın dernek sekreterimize olan tazminatını en kısa zamanda ödeyeceğiz. Tüm üyelerimize bayrak, flama ve oda üyesi olduğunu gösteren görselleri hediye olarak dağıtıma başlatacağız. Odamızın boyasını yapıp, dolaplarını yenileyeceğiz. İlk İstanbul fuarına ücretsiz ulaşım sağlayacağız. KOSGEB ve devlet katkılarından nasıl faydalanacağımız ile iş güvenliğiyle ilgili istişare toplantısı ve protokoller yapacağız. Her sene sonunda odamızın faaliyetleri ve ödemlerine ilişkin şeffaf bir şekilde bilgi vereceğiz” dedi. “ÜYELERİMİZE DESTEK VERECEĞİZ”“Odamızı sanal mecralardan yöneten değil, yönetim kurulu üyelerimizle istişarelerini ve kararlarını alarak tüm üyelerimize birebir mesaj ve bizzat ileterek yapacağız” diyen Kaya, son olarak şunları söyledi:“Bizden sonra odamıza üye olan tüm kayıtlarda odamız ait hediyeler ve çiçeklerle hayırlı olsun ziyareti yapacağız. Odamıza ait alt yapı çalışması yapacağız. Yaptığımız çalışmalar sonucunda üyelerimize hangi destek ve katkıları yapacağımızı belirleyeceğiz. Odamıza fiyat listesi belirleyeceğiz. Kaçak çalışanlarla alakalı çalışma ve düzenleme yapacağız. Tüm bunları yaparken, yönetim kurulu olarak söz veriyoruz odamız tüm kaynaklarını şeffaf ve en iyi şekilde üyelerimiz için kullanacağız. Oda dışından alacağımız tüm destek ve katkıları kanunlar ve nizam içinde alıp üyelerimiz için kullanacağız.”
Alıntıdır