Kristin Chenoweth, 3:00 FaceTime aramaları ve ‘Komik Kız’ için yaşıyor

MoonMan

Member
4

gerçeklik TV

Tüm ev kadınları için yaşıyorum – Salt Lake City’nin Gerçek Ev Hanımları bana hayat veriyor – hepsi TLC ve Bravo’da ve Married at First Sight’ta bulunan Below Deck’te olduğu gibi, çünkü hepimiz bunun bir felaket olduğunu biliyoruz. Check-out yapabilmeyi seviyorum ve uyuyakalıp 10 dakika sonra uyanırsam çok şey kaçırmıyorum.

5

Cecile Güçlü

Schmigadoon’un 2. Sezonunda oda arkadaşıydık! Onun büyük bir evi vardı ve ben bir vampir olduğum için bodrumda yaşıyordum. Her gece oturup konuşurduk. İkimiz de aktör olmasaydık gerçek suç ya da adli bilimde olacağımızı hissediyoruz. Elbette, Cecily de muhtemelen harika bir başkan olacaktı – seçim sırasında, “Schmigadoon!” sırasında bizi her şeyden haberdar eden oydu. Beni ilgilendirdiğini bilmediğim şeylere zihnimi açtı.

6

Josh ile müzik yapmak

Covid sürecinde bir yıl boyunca geceleri evde oturup şarkılar yazdık, müzikler çaldık ve harika sohbetler ettik. Bu iç gözlem ve birlikte olmak ilişkimizi sağlamlaştırdı. Ve zaten doğru olduğunu bildiğim şeyi doğruladı – kendi kişimi bulmuştum.

7

günlük yaz

Düşlerimi ve ayrıca en derin, en karanlık düşüncelerimi yazmayı seviyorum. Bir kitap, şarkı veya oyun için bir fikir uyandırabilir.

8.

yeğenimin halat çekmesini izliyorum

26 yaşındaki yeğenim Emily California, Missouri’de yaşıyor ve ip atlamayı çok seviyor. o çok iyi Bu asla yapamayacağım bir şeydi – çok korkardım.

9

Kathy Najimy’ye yapılan telefon görüşmeleri

Aktivizmimizden, romantik hayatımızdan, her an büyük bir yıldız olacak inanılmaz yetenekli kızlarından bahsediyoruz. Kirstie Alley öldüğünde olduğu gibi bir kriz ya da ağrım olduğunda onu ararım. Kirstie ile arkadaştım – sadece iki ay önce mesaj atmıştık. Onunla Veronica’s Closet’te çalışan Kathy de benim gibi kesinlikle mahvolmuştu.

10

Alışveriş

Kendimi kötü hissettiğimde Nordstrom’a ve vitrin dükkanına ya da merdivenlere dayanabilirsem Saks’a ya da Bloomingdale’e gitmek istiyorum! Christian Siriano ve Pamella Roland gibi tasarımcıların ne yaptığını görmeyi seviyorum – içinde olan benim işime yarayacak, benim için olmayacak olan. Cüzdanım, banka hesabım veya emekli maaşım için iyi değil ama umurumda değil çünkü beni mutlu ediyor.