Serie A devi, Caner Erkin’e talip!

kunteper

Global Mod
Global Mod
Andrea Pirlo idaresindeki Fatih Karagümrük, Dünya Kupası’nda radikal kararlara imza atmıştı. İstanbul grubunda Burak Bekaroğlu ve Jimmy Durmaz’ın yanı sıra Caner Erkin’le de yollar ayrılmıştı.

Caner Erkin, Spor Toto Harika Lig’de döneme harika bir başlangıç yaparak girdi. 34 yaşındaki sol bek, Fatih Karagümrük formasıyla 12 maça çıktı ve kadro arkadaşlarına 6 gol pası verdi. Caner Erkin bu performansıyla Spor Toto Harika Lig’de asist krallığı yarışında tepede yer aldı.

KUNTZ’A TEPKİ

Caner Erkin, A Ulusal Futbol Kadrosu Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz’un kendisini takıma davet etmemesine reaksiyon göstermişti. 34 yaşındaki sol bek yaptığı açıklamada, “Kariyerimin en güzel dönem açılışlarından birini yapmış, her Türk atlet üzere ulusal ekibe seçilme gururunu yaşamak isterken, dün haberim oluyor ki ulusal grubu bırakmışım. Ben ulusal grubu bırakmadım. Bana muhtaçlık olduğu her vakit da hizmet vermekten memnunluk duyarım. Fakat üzülerek söylüyorum ki dünkü açıklamalardan anladığım kadarıyla ulusal grup beni bırakmış” sözlerini kullanmıştı.

http://instagr.am/p/CmpHjIbo__y/

GALATASARAY VE BEŞİKTAŞ İDDİALARI

Fatih Karagümrük’ten ayrılan Caner Erkin’in Beşiktaş ve Galatasaray ‘ın transfer listesinde olduğu sav edildi. Siyah-beyazlıların Arthur Masuaku’dan mutlu olmadığı kaydedildi. Galatasaray’ın ise Patrick van Aanholt’un yabancı olması, Kazımcan Karataş’ın da tecrübesizliği niçiniyle Caner Erkin’i gündemine aldığı açıklandı.

ŞENOL GÜNEŞ’TEN AÇIKLAMA

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş, Caner Erkin’in transfer gündemlerine gelmesine ait soruyu yanıtladı. Antalya kampında konuşan Şenol Güneş, “Caner’i severim. Düzgün bir oyuncudur. Caner ile hiç görüşme yapmadım. Görüşecek bir durum da olmaz, benim yapmam gerçek olmaz. O denli bir şey olsa da aslına bakarsanız bilinir. Caner’e de sorabilirsiniz fakat şu anda Caner ile ilgili bir fikrimiz yok. Şu anda gündemde yok” dedi.

http://instagr.am/p/CmoaUGNKgiJ/

SERİE A İDDİASI

Spor Toto Muhteşem Lig takımlarından Fatih Karagümrük’le yollarını ayıran Caner Erkin hakkında bomba bir transfer savı ortaya atıldı.

NTV Spor’un Corriere dello Sport gazetesine dayandırdığı habere bakılırsa, Serie A’nın dev kulüplerinden Lazio’nun ulusal futbolcuyu takımına katmayı planladığı yazıldı.

Ara transfer periyodunda sol bek desteği yapmak isteyen Lazio, finansal durumlar niçiniyle transferde elini cebine atamıyor. İtalyan grubu, bonservisinin elinde olmasını da kıymetlendirerek Caner Erkin’i gözüne kestirdi.

Bu dönem Üstün Lig’de 12 maçta yaptığı 6 asistle dikkatleri üzerine çeken Caner Erkin asist krallığında da tepede.

Adı Beşiktaş ile de anılan 34 yaşındaki tecrübeli futbolcu 2022 Dünya Kupası esnasında Fatih Karagümrük’ten ayrılmıştı.

2016 yazında Fenerbahçe ‘deki mukavelesi bittikten daha sonra Inter’e imza atan Caner Erkin, periyodun teknik yöneticisi Frank de Boer tarafınca takımda düşünülmemiş ve hiç resmi maça çıkmadan Beşiktaş’a transfer olmuştu.

http://instagr.am/p/CmokiLcI6aY/