YABPA – Galatasaray maç kararı: 0-6

kunteper

Global Mod
Global Mod
İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor ile Galatasaray Bayan Futbol Kadrosu, Millet Bahçesi 19 Mayıs Yapay Çim Alanda karşılaştılar. Serkan Perçin, Zelife Sağer ve İrem Parsak hakem üçlüsünün yönettiği maça İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor; Zeynep Koyun, Gülçin Güloğlu, Esra Karaoğlu, Irmak Zeytünlü, Güleser Selvi, Ece Tilbe, Havanur Bakı, Gamze Ekici, Zeliha Giden, Ayşenur Mercan ve Dilek Şimşek birinci 11’i ile çıktı. Galatasaray ise maça Büşra Kenet, Serpil Özer, Daniels, Denda, Cemre Kara, Ongnomo, Didem Dülber, İsmigül Yalçıner, Buse Çolak, Elanur Laçin ve Samia Adam birinci 11’i ile çıktı.

Galatasaray, gayretin birinci yarısını 2-0 önde kapatırken, ikinci yarıda da 4 gol bularak alandan 6-0’lık galibiyetle ayrıldı. Galatasaray’ın gollerini 37, 44, 68 ve 90. dakikada Elanur Laçin, 55. dakikada Samia Adam ve 60. dakikada Ongnomo kaydetti. Çabada 4 gol atan Elanur Laçin, maçın yıldızı oldu.

Bu galibiyetin arından Galatasaray puanını 11’e çıkartırken, İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor ise 1 puanda kaldı. Galatasaray bir daha sonraki hafta alanında ALG Spor’u konuk edecek. İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor da deplasmanda Fatih Karagümrük’ün rakibi olacak.

İHA