Alicia Keys yeni bir ilgi odağı haline geliyor

MoonMan

Member
“Gerçekten öyle” dedi. Önceki projelerde doğru başlamadığımı ama bir şekilde doğru sonuca ulaştığımı anlattı. Ancak bu sefer şöyle dedi: “Dışarı çıkıp kendimi fazla sulandırmak ve çok fazla partner bulmak istemedim. Doğru ortaklara, doğru beyinlere sahibiz. Yeni bir dünya yaratmaya devam etmek için önemli olduğunu düşündüğüm şey, deneyim ve yeni şeylerin doğru karışımıdır.”

Temmuz ortasında bir akşam, Keys’in en iyi bilinen işini yapmasını izlemek için metroyla Barclays Center’a gittim: performans. 90 dakika boyunca 11.894 seyirciden oluşan coşkulu bir izleyici kitlesini ağırladı; bu seyirci, tiyatro izleyicilerinin çoğundan önemli ölçüde daha çeşitli ve daha gençti. Parıldayan Yamaha piyanosu, seyircilere hizmet verebilmek için basamakları uzatılmış halde, arenanın ortasında dönen bir sahnede duruyordu.

Konserden kısa bir süre önce, sık sık yaptığı gibi, cilt bakımı serisini tanıttığı (“Ben bunlara ürün değil teklif diyorum – ürünler fazla işlemseldir”) ve güçlendirme hakkında konuştuğu “Ruh Bakımı Oturumu”nu yönetti (” Bugünün teması “bize kendi gücümüze sahip olmamızı hatırlatıyor” ve yakın erişim için yüksek prim ödeyen süper hayranlarla fotoğraf çektiriyor (“Benimle istediğin her şey hakkında konuşabilirsin” dedi). Personeli konuklara “canlandırıcı bir aura sisi” sıktı ve anahtarları seçmelerini sağlamak için onaylayıcı sözler kullandı (anladınız mı?); İşlemeli yastıklar, siyah fasulye torbaları ve mor yastıklar üzerinde oturan katılımcılar Keys’e gardırobunu, yazma sürecini ve çocukluğunu sordu. Bazıları şarkılarının hastalıklara veya duygusal sıkıntılara dayanmalarına nasıl yardımcı olduğunu anlattı.

Keys’in uzun süredir girişimci bir çizgisi var; on bir yaşındayken bir bebek bakım kulübü kurdu ve bu kulüp giderek büyüyor. Sırada ne olduğunu sorduğumda bana “Şu anda bu işle gerçekten ilgileniyorum” dedi.

Elbette “Hell’s Kitchen”la tamamen ilgileniyor. Keys Soulcare’i genişletmeye devam etmeyi planlıyor. Ve daha çok müzik yapacak.

“Kendimi açıkça ifade edebileceğim bir yerde olduğumu hissediyorum” dedi. “Ne istediğim ve ne istemediğim konusunda netim. Kiminle yapmak istediğimi, kiminle yapmak istemediğimi. Bu konu hakkında yüksek sesle ve sözlü olarak konuşmaktan korkmuyorum ve her şeyi, her şeyi yapabileceğim bir yerde olduğumu hissediyorum. Ve henüz başlamadım bile.”