CHP Aydın Kadın Kolları, iki ayda bin 500 kadını üye yaptı

Adanali

Active member
CHP Aydın Kadın Kolları, iki ayda bin 500 kadını üye yaptı
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın belirlediği 100 bin kadın üye sayısı hedefine CHP Aydın Kadın Kolları İl Başkanlığı’ndan büyük destek geldi. Hedef doğrultusunda bin kadın üyeyi partiye kazandırmak amacıyla çalışmalara başlayan CHP Aydın Kadın Kolları, iki aylık sürede bin 500 kadını partiye üye yaptı. Üye yapılan kadın sayısıyla CHP Aydın Kadın Kolları, hedeflenen sayıyı yüzde 50 geçerek partilerine büyük destek verdi. “ÜYE SAYIMIZ HER GEÇEN GÜN ARTARAK DEVAM EDİYOR” Kuşadası’nda geçen Ekim ayında çalıştay düzenlendiğini belirten CHP Aydın Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Özdemir, “Bu çalıştayımızda Sayın CHP Kadın Kolları Genel Başkanımız Aylin Nazlıaka, 1 Kasım-1 Ocak arasında 100 bin kadınımızı partimize üye yapmak doğrultusunda bir hedef belirledi. Aydın’ın hedefi de bin üyeydi. Aydın Kadın Kolları olarak il ve ilçe örgütlerimizle beraber çalışarak bin 526 kadını partimize üye yaptık. Hedefimizi yüzde 50 geçtik. Üye sayımız, her geçen gün artarak devam ediyor. Bu anlamda il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimizi ve tüm partililerimize emek ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bütün kadınlarımızı partimize bekliyoruz.” diye konuştu. “İKTİDAR OLMAMIZI İSTİYORLAR”CHP’ye büyük bir ilginin olduğunu kaydeden Özdemir, “2016 yılının Ocak ayından bu yana kadın kolları il başkanıyım. Pek çok kez referandum, genel ve yerel seçimde bulundum. Devamlı sahalarda olan kadın kollarıyız. Dolayısıyla gerçekten tüm vatandaşlarımızın partimize teveccühü çok yüksek. Vatandaşlarımız tarafından çok güzel karşılanıyoruz. Sevgi ve sıcak ortamlarda sohbetlerimiz geçiyor. Vatandaşlarımız kendileri partimize üye olmak istiyor. Partimize ilgi çok güzel. Bizden beklentileri çok fazla. İktidar olmamızı istiyor. İnşallah vatandaşlarımızın bu desteğiyle CHP olarak iktidar olacağız.” şeklinde konuştu. “BU ZOR GÜNLERİ AŞACAĞIZ”Ziyaretlerde vatandaşlara partilerinin seçim projesi olan Aile Sigortası projesini de anlattıklarını dile getiren Özdemir, “Ülkemizdeki yoksulluk ve yoksunluk en fazla kadınlarımız ve çocuklarımızı etkiliyor. Gerçekten çok zor şartlar altında hayat mücadelesi verdiklerini görüyoruz. Hep birlikte bu zor günleri aşacağız. Kadınlarımızla, çocuklarımızla hep birlikte güzel günlere ulaşacağız.” dedi.
Alıntıdır