For Only Murders 3. Sezon: Aynı Eski Şarkı ve Dans Değil

MoonMan

Member
Sahne arkası dram dünyası, elbette, merkezi üçlüye aşinaydı. Short, kariyerine 1972’de Godspell’in Toronto yapımında başladı. Martin iki Broadway yapımı yazdı: Meteor Yağmuru oyunu ve müzikal Bright Star. Gomez, daha önce Broadway deneyimi olmayan tek kişi, ancak o bir pop yıldızı olarak turneye çıktı.

Martin, Short ve Gomez ile yaptığı bir video görüşmesinde “Üçümüz de şov dünyasında ve sahne dünyasında birbirimizi çok iyi tanıyoruz” dedi. “Pek çok anıdan yararlanıyoruz: bilirsiniz, yakalanması zor yönetmen, duyarlı oyuncu. Ve abartmamıza gerek yok çünkü bunu hepimiz yaşadık.”

Yine de Streep’in varlığı, Short da dahil olmak üzere en deneyimli sanatçı için bile göz korkutucu olabilir.

“Ben yaşlıyım ve bu işi uzun süredir yapıyorum” dedi. “Ve ilk gün, sosyal olarak yıllardır tanıdığım ama hiç birlikte çalışmadığım Meryl ile çalışmak için işe gidiyorum ve uzun zamandır ilk kez kendimi buldum: dostum, ben biraz Gergin.” Çekimlere ara verdiği sırada Short, şaşırarak kendisinin de benzer bir gerginliğe sahip olduğunu fark etti.

Selena Gomez de yıldızdan etkilendi. “Meryl Streep ile çalışacağımı milyon yıl geçse hiç düşünmemiştim” dedi. Streep’in performansı onu ağlattı, diye ekledi. Ne yazık ki, bir pop müzisyeni olarak alternatif kariyerine rağmen, Gomez’in ekran müzikalinde bir şarkısı yok.

Martin, “Ben berbat bir şarkıcıyım,” dedi. “Selena’nın bir şarkısı olmalı ama karakteri şov dünyasında değil.” (Gomez, bir rüya sekansında Fosse’den ilham alan hızlı bir dans numarası yapıyor.)

Streep, Washington Heights’taki United Palace’da çekilen sahne performanslarının çekimleri sırasında izleyicilerin arasına yerleşti. Özellikle, Martin’in “Pickwick üçüzlerinden hangisi yaptı?”