Frankie Grande pazar günlerini nasıl geçiriyor?

MoonMan

Member
Frankie Grande pazar günleri bile meşgul olmayı seviyor.

41 yaşındaki aktör, şarkıcı ve realite TV yıldızı Bay Grande, “Uyandığım andan itibaren, git, git, git” dedi. Bu ay, “Titanic” filminin Broadway dışı parodi müzikali “Titanique”te bir kez daha Victor Garber'ı canlandırdı. Karakteri ilk kez 2022'de tam sahnelenen bir yapımda canlandırdı ve şimdi 18 Şubat'a kadar sınırlı bir süre için geri dönüyor.

Pop süperstarı Ariana Grande'nin üvey kardeşi Bay Grande, New York'ta doğdu, Englewood, New Jersey ve Boca Raton, Florida'da büyüdü ve Pennsylvania'daki Muhlenberg College'dan mezun oldu. Artık zamanını Hell's Kitchen'daki iki yatak odalı çatı katı dairesi ile Beverly Hills, Kaliforniya'daki bir ev arasında paylaştırıyor. Yaklaşık iki yıllık kocası, aktör ve model 31 yaşındaki Hale Grande ve kırmızı oyuncak kaniş köpekleriyle birlikte yaşıyor. Appa.

Bay Grande 2005 yılında New York City'ye döndüğünde nispeten tanınmıyordu; Times Meydanı'nda sık sık kulaklığı takarak dolaştığını ve sahneye çıktığını söyledi – ama o zamandan beri YouTube, Instagram ve TikTok'un ünlüsü haline geldi. Her üç hesapta da 50.000'den fazla hayran ve 3,5 milyon takipçi.

“Artık kesinlikle her dört adımda bir tanınmadan dolaşamam” dedi. “Fakat hayranlarla konuşmayı seviyorum.”

İŞTE GÜNEŞ DOĞUYOR Genelde sabah 10'a kadar kalkmıyorum – kocam iş için Los Angeles'ta ve bütün gece ayaktaydık “Avatar: Frontiers of Pandora” adlı yeni oyunu oynuyorduk – ama kendime şaşırıyorum ve sabah 8:45'te uyanıyorum. 30 dakikalık doğal gün doğumunu taklit eden bir Philips alarm saatiniz var ve sonunda kuşların cıvıltıları var. Sanki çiftlikteymişim gibi hayvan sesleriyle uyanıyorum. Güne başlamanın gerçekten huzurlu bir yolu.

Yakıt ikmali yapın Binamın zemin katındaki Starbucks'a koşuyorum -siparişim havayla soğutulmuş yulaf sütlü latte ve üç pompa şekerleme fındıktan oluşuyor- ya da kulaklıklarımı takıp burada kahvaltı yapıyorum. Kahvemi Chobani vegan kreması (dünyanın başına gelen en iyi şey) ve bir kap Siggis vegan yoğurduyla içmem gerekiyor.

RÜZGARLAR Kahvaltıyı hazırlarken yemek odasına gidiyorum ve dünyaya bakıyorum. Dairenin şehrin üç köşesine (güney, batı ve doğu) bakan uzun pencereleri vardır. Gün boyu ışık ve güneş var. Sekizinci Cadde'ye baktığımda Özgürlük Anıtı'na kadar olan yolu görebiliyorum ve babamın New Jersey'deki evi de çok güzel.

Kulaklara ziyafet Spotify'da her sabah dinlediğim “The Daily Drive” adında bir çalma listesi var. NPR ile başlıyor ve ardından birkaç Vox podcast'i, ardından biraz müzik ve en çok çaldığım şarkıları alıyorum – Kim Petras'tan “Running Up That Hill”, Troye Sivan'dan “Got Me Started”, Sheppard'dan “Geronimo”, ” Carly Rae Jepsen'in “Benimle Kaç”.

TERLE VERİN Saat 10:45 ya da 11:00'de Bryant Park yakınlarındaki SoulCycle sınıfına gitmek için metroya biniyorum. Saatte sıfır mil giden bir taksi yerine, saatte üç mil giden bir trende olmayı tercih ederim. bu beni deli ediyor! Kesinlikle sevdiğim bazı SoulCycle eğitmenlerim var – Dakota'ya, Cameron'a ve Parker'a, özellikle eşcinsel olanlara teşekkür ederim. Eşcinsellerin büyük bir destekçisiyim çünkü onlar benim müziğimi çalıyorlar, bu da beni dersi geçme konusunda motive ediyor. 10 yılı aşkın süredir araba kullanıyorum ve muhtemelen yaklaşık 500 sürüş yaptım.

BRUNCH PLANLARI Ailemle genellikle öğle yemeği vaktinde veya öğleden sonra 13.00 civarında brunch için 44 & Dominic Crossey ve Lauren Strigari'de buluşurum. Burayı seviyorum. Yemek odası çok açık ve havadar, bol ışık alıyor. Ben her zaman Fransız tostunu sipariş ederim; Bu benim rahat yemeğim.

UYGUNLUK KONTROLÜ Gelecek hafta “Titanique”te ilk kez sahneye çıkacağım. [Mr. Grande returned on Jan. 13]Bu yüzden öğleden sonra 2'de kostüm provası için Daryl Roth Tiyatrosu'na gidiyorum. Bana yepyeni bir kostüm yapıyorlar ve bu beni gerçekten heyecanlandırıyor; bir öncekini sekiz ay boyunca giymiştim, bu yüzden işim bittiğinde çok üzülmüştüm. Gösteri, En İyi Kostüm Tasarımı dalında Lortel Ödülü'nü kazandı ve kostümüm oldukça muhteşemdi! – Bu yüzden Victor Garber 2.0'ı sabırsızlıkla bekliyorum.

HAYALLER GEMİSİ Dominic, Lauren ve ben “Titanique” matinesinde kalıyoruz. Bu şimdiye kadar parçası olduğum en komik ve en keyifli programlardan biri. Gösteriye gelen hiç kimse büyük bir gülümseme olmadan ayrılmıyor. Bir yıl önce gösteriden ayrıldığımda o kadar yorgundum ki, sekiz aydır oradaydık; Bir gösteriye sıfırdan başlamak çok yorucu ama henüz bitirmediğimi biliyordum.

FİLM GECESİ Times Meydanı'na dönüyoruz ve 42. Cadde AMC'de “Mor Renk”i görüyoruz. Çok güzel ve performanslar inanılmaz. Sofia rolünde Danielle Brooks ve Shug Avery rolünde Taraji P. Henson favorilerimdi. Bu beni ağlattı.

ÖDÜL SEZONU Daireme döndüğümüzde, şimdiye kadarki en iyi vegan restoranı olan Jajaja Mexicana'dan nachos, buffalo karnabaharlı tacos ve queso sipariş ediyoruz ve Altın Küre'yi izliyoruz. Her yıl aday gösterilen tüm filmleri izlemeye çalışıyorum. “Mor Renk”in kazanamamasına şaşırdım ama Christopher Nolan'ın sonunda “Oppenheimer”la Globe ödülünü kazanması beni çok heyecanlandırdı. Bu filme hayran kaldım.

ERKEN GECE Normalde gecemi akşam 22.00'de bir drag gösterisinde bitirirdim; drag dünyasında bu, sabah 11 anlamına gelir. Arkadaşım Pixie Aventura ile Chelsea'deki Barracuda Lounge'da buluşmayı planlamıştım ama kendisi bu hafta şehir dışında olduğundan gösteri yok. Biz de “Trolls Band Together”ı sahneledik; Lauren ve ben birlikte çizgi film izlemeyi seviyoruz. Arkadaşım Lance Bass'ın gökkuşağı renginde saçlı, ışıltılı sarı trolü canlandırdığını gördüğümde çok mutlu oldum.

TAM DOKUZ SAAT İdeal bir dünyada gece yarısı yatakta olacağım ve gece 1'de uyuyacağım. Yatmaya karar verdiğim andan itibaren uykuya dalmam yaklaşık bir saat sürüyor. Benim uyguladığım bir ritüelim var: Bir sesli kitap dinliyorum – şu anda bu, Rebecca Yarros'un Dördüncü Kanat'ın devamı olan Iron Flame kitabı – ve sonra yatakta kocamla kucaklaşıyorum. Telefonumda bir şey izlerken mavi ışığı engelleyen gözlüklerimi takıyorum. Sonra melatoninimi alıyorum ve sonra -umarım- uykuya dalıyorum. İdealim yaklaşık dokuz saattir; Beynimin maksimum fonksiyon için ihtiyacı olan şey bu. Yediden az olursa dünya için işe yaramazım.