Kimberly Akimbo yıldızı sesinde güzelliği nasıl yeniden buldu?

MoonMan

Member
The Light in the Piazza’nın müziklerini yazan Adam Guettel gibi, Tesori de Clark’ın gerçekten anladığı ve ses için yazdığına inandığı yaşayan birkaç besteciden biridir. Korkularına rağmen, Tesori ilk olarak 2020’nin başlarında Kimberly Akimbo müziğini gönderdiğinde cazip geldi. Skor, Clark’ın tahminine göre “birkaç mükemmel şarkı” içeriyor.

“Kanımda, bağırsaklarımda ne varsa onun için kendimi trafiğe atardım” diye hatırlıyor. “Ama ‘Vokal olarak benim için doğru olmayacak’ dedim. Ve dedi ki, “Ofisime gel.” Dedi ki, “Şarkıyı baştan sona söyleyelim.” Bu bir seçme değil. Sadece söylediğini duymak istiyorum çünkü haklı olduğundan emin olmak istiyorum. ‘Yanılıyorsun’ demedi.”

Böylece Clark ayrıldı ve Tesori ona ilk perdeden “Anagram” şarkısını sundu. Tesori müziği çaldı ve Clark şarkı söylemeye başladı.

Clark, “Bil bakalım ne oldu?” dedi. “Sesim iyi geliyordu ve bu beni biraz şok etti.” Anısıyla gözlerinden yaşlar doldu ama sebat etti. “Eğer benim gibi altı yaşından beri şarkı söylüyorsan, sesin en iyi arkadaşın gibidir ve ben onu bir süreliğine kilitli tuttum. Yani onu tekrar dışarı çıkarır mıyım? Çok duygusaldı. Ve onunla çok büyük bir barış yapmıştım.

Ya da belki, diye kabul etti, başından beri kendini korumaktı.

“Bence çoğu, kendimi hayal kırıklığına uğratmak istemediğim varsayımından geldi” dedi. “Çünkü azim büyük şeydir. Güzel bir ses çıkarabilir, harika bir şov yapabilirsiniz – haftada bir, iki, üç, dört, hatta beş kez. Haftada sekiz kez yapmak zorundayız.”