Melissa Etheridge yeniden Barbie’yi izlemeye hazır

MoonMan

Member
Melissa Etheridge çok yaşadı. Öyle ki otobiyografik gösterisinin ilk versiyonu dört ya da beş saat sürüyordu.

62 yaşındaki Etheridge, Los Angeles’taki evinden yaptığı telefon görüşmesinde, “Birçok hikayeyi kesmek zorunda kaldım” dedi. “Ve Broadway için daha da fazlası. Çocukluğumun bir kısmını aldı ve bazı hikayeleri detaylandırdı.”

Ancak geçen yıl New World Stages’da iyi eleştiriler aldıktan sonra 28 Eylül’de Broadway’de açılacak olan “Melissa Etheridge: Benim Pencerem” programında bir an vardı ki, buna ayak uyduramadığını bile anladı. Başa çıkması en zor kısım oğlunun 21 yaşında aşırı dozda uyuşturucudan ölmesi olsa da.

Grammy ödüllü şarkıcı ve söz yazarı, oğlu Beckett Cypher’ın kaybıyla ilgili olarak “Hala üzerinde çalışıyorum” dedi. “Ama bu şekilde bitirmem gerektiğini biliyordum; insanlara kendim ve annelik, bağımlılık ve suçluluk duygusunu üstlenmemek hakkında öğrendiklerimi göstermek.”

“My Window” provalarına başlamak için New York’a taşınmadan önce Etheridge, kendisini Taylor Swift hayranı yapan albüm ve Kansas City Chiefs’e olan sevgisi de dahil olmak üzere kültürel temellerini paylaştı. Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1

Lululemon pantolon

Ben kot pantolonlu bir kızdım, sonra salgın başladı ve eşofmanlı bir kız oldum. Artık kızım ve eşim beni Lululemon’a bağladılar. Bu pantolonları buldum; eşofmanlar ama gerçekten çok inceler ama “Ah, işte kıçım burada” diyen yoga pantolonları gibi değiller ve şunu düşündüm: “Bunlar harika.” 50 yaşın üzerine çıktığınızda, işler tamamen konfora dönüyor.

2

Kansas City Chiefs

Leavenworth, Kansas’ta doğdum ve büyüdüm. 1970 yılında Super Bowl’u kazandığımızda 8 yaşındaydım ve o zamandan beri onların hayranıyım. Chiefs’e fazlasıyla deli oluyorum. Evim bir nevi Chiefs mabedi; üzerinde takım logosu bulunan bir bilardo masam ve Chiefs gitar kayışım var.

3

Xeriscaping

Güney Kaliforniya’da büyük bir kuraklık yaşadığımızda, tüm bu otlarla dolu büyük, güzel bahçeme baktım ve kendime şu soruyu sordum: “Çölde neden büyük, kalın çimlerim var?” Ve neden onu sulayıp duruyorum?” Yani Yerli, kuraklığa dayanıklı bitkiler kullanan xeriscape’e döndüm.

4

Quinton Hipertonik

Her zaman yeterli elektrolit ve magnezyum almanın yollarını arıyorum. Sağlık konusunda benden daha bilinçli olan tur rehberim, “Bunlar harika, bunları deneyin” dedi. Üstelik suyun tadını da çok pürüzsüz hale getiriyorlar.

5

Esther Hicks

19 yıl önce bana kanser teşhisi konulduğunda bu, sağlık ve yaşam için büyük bir uyanma çağrısıydı. Onun ilk dönem Çekim Yasasıyla (gerçekliğimizi yarattığımız ve neşemizin ve mutluluğumuzun daha fazla keyif ve mutluluk yarattığı fikri) karşılaştım ve bu bana gerçekten hitap etti. Herhangi bir dinden daha mantıklıdır.

6

Gibson Chuck Berry 1970’lerin ES-355 replika Murphy Lab gitarım

Geçenlerde grubum ve ekibimle Nashville’e gittim ve hep birlikte Gibson Garajına gittik. Beni hayrete düşüren kasaya geri götürdüler. “İşte bu gitarı turne için ödünç alabilirsin” dediler, ben de çalmaya başladım ve “Aman Tanrım, bu en iyisi!” diye düşündüm. Ona sahip olmam lazım.” Sanırım onu gösterinin son sayılarında kullanacağım.

7

Açık havada yabancılarla sigara içmek

Esrarın nihayet New York’ta yasal olması harika bir şey bence. Yazın sigara içmek için bir yer ararken en son oraya gittiğimde, Washington Square Park’ta bir bankta oturup sigara içen bazı kadınlar gördüm ve “Orada oturup sigara içelim mi?” diye sordum. O da “Evet,” dedi. bu harika.”

8.

Taylor Swift

Beni kendine bağlayan kızımdı; onu yatılı okula götürdüm ve 1989 tarihli albümün tamamını dinledik. Daha sonra Haziran ayında Chicago’da onunla bir gösteriye gittim, seyircilere baktım ve “Bu harika” dedim.

9

Springbok bulmaca

Ben büyük bir bilmeceyim. Her şey 20 yıl önce kemoterapi gördüğümde ve başka hiçbir şey yapacak enerjim olmadığında başladı. Zihnimi keskin ve rahat tutmama yardımcı oluyor. Springbok bulmacalarını sadece Kansas City’deki evimden geldikleri için değil, aynı zamanda parçaları benzersiz olduğu için de seviyorum – tüm parçaların aynı göründüğü bulmacaları sevmiyorum – ve kalitesi harika.

10

Yemekli sinemalar

Gerçekten süslü tiyatroların bu yeni trendini seviyorum. Westlake’te Cinépolis adında tiyatroda akşam yemeği servisi yapan bir restoran var ve bu gerçekten gerçek yiyecek; Humus tabağı ya da güzel bir salata alabilirsiniz. Geçenlerde “Barbie”yi Lexington, Kentucky’de yemekli bir tiyatroda gördüm. Onu sevdim! Beni çok güldürdü. Tekrar görmeye hazırım.