Teknik yönetici İrfan Buz, D Smart’ta Bol’ca Futbol’a konuk oldu

kunteper

Global Mod
Global Mod
D Smart’ta yayınlanan Bol’ca Futbol programına bu hafta teknik yönetici İrfan Buz konuk oldu.

İrfan Buz’un öne çıkan açıklamaları şu biçimde:

“ Beşiktaş idaresi Lider hocayla devam edecekse ardında durması gerekirdi. Ozan Tufan’ı 18-19 yaşlarında daima oynatmaya başladım. Ozan Tufan fizikî eksikliğininin niçinini kendisinde araması gerekiyor. Fenerbahçe ’nin uzun ve güçlü bir santrafora muhtaçlığı var. Fernandao hayli kıymetli bir santrafordu, kaybedildi. Mesut Özil Schalke’de gözden düşmüşken Werder Bremen’e giderek düzey atladı. Mesut kendisini yenilemezse futbol onu bırakır. Arda Güler’in Gençlerbirliği’nden 400 bin TL’ye alınması Fenerbahçe için büyük bir muvaffakiyet. Kerem Aktürkoğlu, Arda Güler ve Yunus Akgün maçın kararınu etkileyebilecek oyuncular. Arda Güler’in ulusal kadroya alınması lazım. Arda üzere genç oyuncular istikrarlı olmak için Emre Belözoğlu’nu örnek almalı. Nuri Şahin’in teknik adamlığını beğeniyorum. Teknik yöneticiler kesinlikle lisan bilmeli, kulüpler artık tercüman istemiyor. Uzun yıllar Almanya’da yaşadığım için burada zorluk çekmemek için Türkçe dersi aldım.”